Hakkımızda

Misyonumuz

Gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyaçlar doğrultusunda mimari ve görsel tasarımda kullanılan programlara hakim olmak grafik, dökümantasyon süreçleri ve tasarım konusunda sizlere çok yarar sağlayacaktır. Bizde sizler için bu programları etkin bir şekilde kullanmanız amacıyla önemli ve kullanım odaklı eğitim serileri hazırlıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ile birlikte program, materyal ve eğitim dökümanları sorununu ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz.

7

Online kurs

5

Uzman Eğitmen

ODAK

Etkin öğrenme Sistemi

%100

Memnuniyet Garantisi

Hakkımızda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse a libero et diam rhoncus mollis. Donec non arcu elit. Nam consequat, elit nec efficitur elementum, tellus tellus pharetra ante, nec hendrerit risus metus sed metus. Sed egestas, urna eu posuere pretium, mauris augue aliquam lectus, vitae iaculis odio nunc 

“Benim için her gün yeni bir şeydir. Her projeye ilk yaptığım projeymiş gibi bir güvensizlikle başlarım. Ter dökerim, bir yola doğru giderim ve çalışmaya başlarım, nereye gittiğimden emin olmadan. Eğer nereye gittiğimi bilseydim, bu işi yapamazdım.”

Frank Gehry

İletişim

Bize mail adresimizden whatsapp numaramızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Sorularınızı memnuniyetle cevaplamaya hazırız.

  • +986-99-8885
  • bilgi@tasarimkurslari.com
  • tasarimkurslari@gmail.com
  • İZMİR / TÜRKİYE
error: İçerik Kopyalamak Yasaktır !!
Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz ?